Lodžie
zasklené

lodžie zaskleneZasklená lodžie znamená posunutí komfortu bydlení na vyšší úroveň. Sklo eliminuje tepelné ztráty, zvětšuje užitnou plochu bytu, chrání před hlukem, deštěm a nečistotami z ulice, plní také nezanedbatelnou bezpečnostní funkci a tím napomáhá ke zvýšení hodnoty těchto bytů jak pro jejich uživatele, tak i na trhu s nemovitostmi.

Nabízíme zasklívací systém, jímž je možno zasklívat rovné, rohové, předsunuté lodžie nebo i lodžie bez stropního panelu. Zaručujeme svým klientům kvalitní materiály s dlouhou trvanlivostí a precizní provedení instalačních prací, jež zaručí dlouhá léta komfortního využívání lodžie.

Jedná se o zavěšený systém s možností pohybu jednotlivých skleněných dílů do stran. Tam se díly velmi jednoduchým způsobem otočí a zajistí. Vše je zavěšeno na kolejničkách z hliníkové slitiny. Nabízíme pohodlnou a variabilní manipulaci s dílci a celkově snadnou obsluhu celého systému díky do detailu promyšleným ovládacím prvkům.

Skleněnou výplň tvoří 6 mm tlusté kalené tvrzené sklo, jež nabízí vysokou pevnost v ohybu a odolnost proti rozbití. Zaručujeme také nepřítomnost nebezpečných střepů v případě rozbití skleněného dílce.
Při zasklívání původních balkonů či lodžií jsme na základě zkušeností v oboru schopni zhodnotit stav konstrukce zasklívané lodžie, případně zajistit její opravu. V případě špatného stavu původního zábradlí zajistíme i jeho výměnu za nové.

Pozornost si také zaslouží možnosti zakrytí otvorů v zábradlí, proto každý typ provedení výplně řešíme s klientem individuálně podle jeho konkrétních požadavků a výchozích možností.

Nabízíme také širokou škálu esteticky velmi kvalitně provedených doplňků, které dovedou Váš zasklený balkon k dokonalosti.

Doplňky

sušák pevný
sušák pevný
sušák posuvný
sušák posuvný
výplň zábradlí drátosklem
výplň zábradlí drátosklem
výplň zábradlí polykarbonátová
výplň zábradlí polykarbonátová
žaluzie vertikální a horizontální
žaluzie vertikální a horizontální
těsnící lišty
těsnící lišty
zajištění zámkem
zajištění zámkem
sušák pevný sušák posuvný výplň zábradlí drátosklem výplň zábradlí poly-karbonátová žaluzie vertikální a horizontální těsnící lišty zajištění zámkem

Certifikáty